Trendy And Modern Studio - Canal Saint Martin

  • Wi-Fi
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Trendy And Modern Studio - Canal Saint Martin Paris розташовані на відстані 2.2 км від базиліки Сакре-Кер та майже за 5 хвилин ходьби від станції метро Луі Блан. Гості можуть скористатися Wi-Fi як для роботи, так і для відпочинку.

Гості можуть скористатися повністю обладнаною кухнею в помешканні, щоб приготувати смачну домашню їжу.

Апартаменти розташовані на відстані 10 хвилин їзди від Лувру. Trendy And Modern Studio - Canal Saint Martin розташовані на відстані 4.5 км від Єлисейських полів. Апартаменти знаходяться біля найближчого автовокзалу - Gare du Nord.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Trendy And Modern Studio - Canal Saint Martin Париж
Spacieux Appart Cosy 2 Chambres
Ціна лише для моб. пристроїв

Spacieux Appart Cosy 2 Chambres

246 м від помешкання
Studio Neuf Metro Jaures- Paris 19 - 2P - Flat-Guest
Ціна лише для моб. пристроїв

Studio Neuf Metro Jaures- Paris 19 - 2P - Flat-Guest

313 м від помешкання
USD 179 USD 161
за ніч
Appartement Cosy Refait A Neuf - Paris 19 - 4P - Flat-Guest
Ціна лише для моб. пристроїв

Appartement Cosy Refait A Neuf - Paris 19 - 4P - Flat-Guest

340 м від помешкання
USD 237 USD 213
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду

    В номерах

    • Опалення

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 22:00
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Номер ліцензії7511016330057
    Часті питання
    • У квартирі Trendy And Modern Studio - Canal Saint Martin можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Trendy And Modern Studio - Canal Saint Martin не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Trendy And Modern Studio - Canal Saint Martin розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Magenta розташований в межах 0.7 км від квартири Trendy And Modern Studio - Canal Saint Martin.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Trendy And Modern Studio - Canal Saint Martin Париж

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити